O produktech

Zajímají Vás další informace o našich produktech, rozhodujete se mezi dvěma z nich, nebo prostě jen chcete vědět, jak daný produkt co nejlépe připravit, aby bylo využito maximum z jeho potenciálu a chuti?

Pak Jsou tu následující články právě pro Vás. 

Vánoční shon i sváteční nálada se pomalu vytrácejí a my máme zase po dlouhé době smutnou šanci vzpomenout si, co všechno (už zase) nemůžeme. Spolu s blížícím se rokem 2021 to může být trochu depresivní. Naštěstí pro vás máme něco, co vám zaručeně zlepší den.

Dalším čajem z nabídky MONTEA, který bychom Vám v adventním čase rádi představili je čaj Jablko se skořicí, který je skvělým doplňkem pro mrazivé zimní večery.

U příležitosti blížícího se adventního času bychom vám rádi představili jeden z čajů MONTEA, který vašemu domovu dodá vánoční atmosféru pohody a klidu. Řeč bude o rodinném čaji.

Dnes vás zveme na tradiční čaj o páté. Oprašte čajové soupravy a oblečte se do svátečního. Ano dnes bude řeč, mimo jiné o černém čaji. Čím se vlastně liší od zeleného a který je zdravější? Pojďme se na to podívat postupně.

Třetí bylinný čaj z nabídky MONTEA, který bychom vám rádi představili je prověřený mnoha generacemi. Záznamy o jeho užívání můžeme nalézt už ve starověkém Egyptě a Řecku. Řeč je o heřmánkovém čaji.

Druhým čajem, který jsme se Vám rozhodli z nabídky MONTEA představit je mátový čaj.

Dnes Vám představíme první z široké nabídky čajů MONTEA a sice šípkový s ibiškovým květem.