O produktech

Zajímají Vás další informace o našich produktech, rozhodujete se mezi dvěma z nich, nebo prostě jen chcete vědět, jak daný produkt co nejlépe připravit, aby bylo využito maximum z jeho potenciálu a chuti?

Pak Jsou tu následující články právě pro Vás. 

Vánoční shon i sváteční nálada se pomalu vytrácejí a my máme zase po dlouhé době smutnou šanci vzpomenout si, co všechno (už zase) nemůžeme. Spolu s blížícím se rokem 2021 to může být trochu depresivní. Naštěstí pro vás máme něco, co vám zaručeně zlepší den.

Dalším čajem z nabídky MONTEA, který bychom Vám v adventním čase rádi představili je čaj Jablko se skořicí, který je skvělým doplňkem pro mrazivé zimní večery.

Nemusíte vlastnit drahý kávovar, ani kávu "trápit" nekvalitní přípravou. Díky kreativitě výrobců kávy Monte si můžete skvělou kávu v pohodlí svého domova připravit jiným - originálním způsobem.

U příležitosti blížícího se adventního času bychom vám rádi představili jeden z čajů MONTEA, který vašemu domovu dodá vánoční atmosféru pohody a klidu. Řeč bude o rodinném čaji.

Dnes vás zveme na tradiční čaj o páté. Oprašte čajové soupravy a oblečte se do svátečního. Ano dnes bude řeč, mimo jiné o černém čaji. Čím se vlastně liší od zeleného a který je zdravější? Pojďme se na to podívat postupně.

Třetí bylinný čaj z nabídky MONTEA, který bychom vám rádi představili je prověřený mnoha generacemi. Záznamy o jeho užívání můžeme nalézt už ve starověkém Egyptě a Řecku. Řeč je o heřmánkovém čaji.

Druhým čajem, který jsme se Vám rozhodli z nabídky MONTEA představit je mátový čaj.

Dnes Vám představíme první z široké nabídky čajů MONTEA a sice šípkový s ibiškovým květem.