Přeskočit na obsah

Divoké ovoce

Vánoční shon i sváteční nálada se pomalu vytrácejí a my máme zase po dlouhé době smutnou šanci vzpomenout si, co všechno (už zase) nemůžeme. Spolu s blížícím se rokem 2021 to může být trochu depresivní. Naštěstí pro vás máme něco, co vám zaručeně zlepší den. 

Složení: ibiškový květ (47%), jablko (34%), aroma divokého ovoce (10%), pomerančová kůra (5%), borůvka (2%), černý rybíz (1%)

MONTEA čaj Divoké ovoce je nejlepší volbou pro milovníky ovocných čajů a jeho plná chuť rozhodně zahřeje nejednu posmutnělou duši.

Svojí vůní vás zavede do šumícího lesa mezi borůvčí a ostružinové šlahouny.

Kromě toho, že obsahuje ibiškový květ, pomerančovou kůru a sušená jablka, což jsou ingredience, o kterých jsme se zde již mnohokrát zmiňovali, najdeme v Divokém ovoci ještě několik skvělých přísad, které jistě stojí za povšimnutí (připomeňme alespoň to, že konzumace jablek prospívá imunitnímu systému, krevnímu oběhu a pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi, pomerančová kůra zvyšuje pevnost žil, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a v neposlední řadě obsahuje vitamíny C, B a A a ibiškový květ pomáhá snižovat krevní tlak zlepšuje schopnost vyrovnat se s depresivními stavy, povzbuzuje mysl a zlepšuje zažívání).

V čaji najdeme také borůvky, které mohou pomáhat s regenerací oční sítnice a jejich konzumace může předcházet šerosleposti. Obsahují také velké množství vitamínu C a železa a v neposlední řadě mají naprosto skvělou chuť.

Zapomenout nesmíme ani na černý rybíz obsahující celou řadu vitamínů, zlepšující stav cévních stěn, posilující imunitu a snižující krevní tlak.

Divoké ovoce je bezesporu skvělou možností, pokud patříte mezi vyznavače ovocných čajů a chcete co možná nejlépe začít svůj den.

Dobrou chuť

Napsat komentář