Přeskočit na obsah

Rodinný čaj

U příležitosti blížícího se adventního času bychom vám rádi představili jeden z čajů MONTEA, který vašemu domovu dodá vánoční atmosféru pohody a klidu. Řeč bude o rodinném čaji.

Složení: květ ibišku (35%), šípky (25%), jablko (20%), pomerančová kůra (8%), skořicová kůra (5%),

pomerančové aroma (3%), hřebíček (2%), vanilkové aroma (2%)

Složení rodinného čaje MONTEA je pečlivě poskládáno z toho nejlepšího, co nám může podzimní a zimní část roku nabídnout.

Najdeme v něm květy ibišku, které dodávají čaji antioxidační účinky a příjemnou, mnoha staletími prověřenou chuť. Přidané šípky dodávají antibakteriální, protizánětlivé účinky a velké množství vitamínu C, který se především v chladném zimním počasí hodí na posílení imunity a prevenci nachlazení.

Ke správné vánoční atmosféře pak pochopitelně patří vůně jablek a skořice. Chybět nesmí ani pomerančová kůra, která má, kromě své nezaměnitelné chuti a vůně, spoustu blahodárných účinků. Zvyšuje pevnost žil, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a v neposlední řadě obsahuje vitamíny C, B a A.

Dokonalou vůni a chuť čaje doplňuje vůně vanilky a přidaný hřebíček. Tomu můžeme, kromě úžasné vůně připsat i antibakteriální účinky, schopnost zmírňovat bolest a osvěžuje dech.

Není pochyb o tom, že rodinný čaj je ideálním „parťákem“ k pečení cukroví, čekání na Mikuláše, nebo prostě jen k lenošení v průběhu dlouhých zimních večerů.

My v Lcafé se díky němu vždy těšíme na zimu.

Dobrou chuť…