Obchod

Máte na naše produkty chuť i mimo sezonu? Zachutnaly vám naše kávy a čaje tolik, že je chcete pít každé ráno, ale máte to k nám daleko? Chcete mít chvilku dovolené denně i u sebe doma? Nic není nemožné - vítejte v našem e-shopu...

Káva

Zapomeňte na všechny problémy, trable a starosti, které vás právě teď sužují a představte si nádhernou dovolenou u moře. Jak ji strávíte? Budete plavat a procházet se po pláži? Jachtařit? Opalovat se? Pozorovat z kavárny východy a západy slunce?

Že se vám nechce oči otevírat? Nesmutněte. Všechny ty krásné chvilky si u nás můžete připomenout s výběrovou chorvatskou kávou Monte.

Co si zvolíte? Silnou, příjemně vyváženou chuť Monte Intenso, čokoládovější Monte Passione, či pro lehčí, ovocnou chuť večerního Monte Dolcevita...

Čaj

Představte si tu nejkrásnější zahradu na světě. Rozlehlá pláň. Máte to pár kroků na pláž, k zimní zahradě, k malebným tichým zákoutím s keříky rybízu, malin a borůvek i k ovocnému sadu.

Je pouze na vás, jestli svůj čas strávíte s výhledem na padající sněhové vločky, na mořské vlny, v koruně stromu, nebo opojeni vůní ovoce. Jestli si tu uděláte chvilku jen pro sebe, zasmějete se s přáteli, nebo si užijete krásné chvilky s rodinou.

Které vůně cítíte? Třešňový sad? Lesní ovoce? Jablko se skořicí?