Obchod

Káva Monte

Zapomeňte na všechny problémy, trable a starosti, které vás právě teď sužují a představte si nádhernou dovolenou u moře. Jak ji strávíte? Budete plavat a procházet se po pláži? Jachtařit? Opalovat se? Pozorovat z kavárny východy a západy slunce?

Že se vám nechce oči otevírat? Nesmutněte. Všechny ty krásné chvilky si u nás můžete připomenout s výběrovou chorvatskou kávou Monte.

Co si zvolíte? Silnou, příjemně vyváženou chuť Monte Intenso, pro připomenutí krásných "dovolenkových" rán, čokoládovější Monte Passione, pro pohodová odpoledne, či pro lehčí, ovocnou chuť večerního Monte Dolcevita...

Čaj Monte

Představte si tu nejkrásnější zahradu na světě. Rozlehlá pláň. Máte to pár kroků na pláž, k zimní zahradě, k malebným tichým zákoutím s keříky rybízu, malin a borůvek i k ovocnému sadu.

Je pouze na vás, jestli svůj čas strávíte s výhledem na padající sněhové vločky, na mořské vlny, v koruně stromu, nebo opojeni vůní ovoce. Jestli si tu uděláte chvilku jen pro sebe, zasmějete se s přáteli, nebo si užijete krásné chvilky s rodinou.

Které vůně cítíte?  Třešňový sad? Lesní ovoce? Jablko se skořicí?